Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| High | <25 cm |
| Grinding degree | 12 or more |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Model Number | GYKF1172-ZD |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 370ml |
Instock
There are no reviews yet.