Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.877 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Petrus Model | PE2160W |
| Weight | 3-7kg |
| High | 25-35 cm |
| Coffee Type | Americano |
| Pump Pressure (Bars) | 5 |
| Model Number | PE2160W |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| Housing Material | Plastic |
| Brand Name | Petrus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.