Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 41 cm |
| Feature | Small Size |
| Certification | none |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Pressure coffee pot |
| Product model | KFJ – AO2N1 |
| Rated capacity | 240ml |
| Rated voltage | 220V~50Hz |
| Rated power | 800W |
| Product color: | light blue |
Instock
There are no reviews yet.