Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| High | 25-35 cm |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Model Number | PE2170 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 950 |
| Housing Material | Plastic |
| Brand Name | Petrus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.