Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Control type | mechanical |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Housing Material | Plastic, Food grade polypropylene (PP) |
| Feature | Integrated Grinder |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Pump Pressure (Bars) | other |
| Power (W) | 450W |
| Model Number | Coffee Machine |
Instock
There are no reviews yet.