Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 36 cm |
| Coffee Type | Americano |
| Model Number | PE3200 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Integrated Grinder |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| capacity | 1.2L |
| net weight | 3KG |
| Dimensions | 277*198*302mm |
Instock
There are no reviews yet.