Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | >45 cm |
| High | >35 cm |
| Grinding degree | 1 to 5 |
| Millstone material | Metal |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Control type | mechanical |
| Type of coffee used | Grain |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso, Americano |
| Pump Pressure (Bars) | >240V |
| Model Number | 504 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1450W |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Small Size |
| Certification | none |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
| Coffee Machine Principle | Pump Pressure Type |
| Capacity | 5 Cups – 10 Cups |
Instock
There are no reviews yet.