Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High | 25-35 cm |
| Control type | mechanical |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso |
| Pump Pressure (Bars) | 13-18Bars |
| Model Number | MK-501 white |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | MK-501 white |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Small Size |
| Certification | none |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.