Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 93 × 73 × 73 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| After Warranty Service | Video technical support, Spare parts |
| Local Service Location | United Kingdom, Viet Nam, Indonesia, Kenya, Cambodia |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Pump, solenoid valve, Boiler, circuit board |
| Model Number | SK-11.2 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 3750W |
| Dimension(L*W*H) | 883*688*682MM |
| Weight | 68Kg |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online support |
| Product name | Coffee Machine |
| MOQ | 1 Set |
| Usage | Commercal |
| SIZE | 883*688*682MM |
| Logo | Customize Logo Acceptable |
| Body material | Stainless Steel+ABS |
Instock
There are no reviews yet.