Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 16 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Depth | <30 cm |
| High | <25 cm |
| Grinding degree | 1 to 5 |
| Control type | electronic |
| Type of coffee used | Grain |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Americano, Cappuccino |
| Pump Pressure (Bars) | 1 |
| Model Number | MA2205 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400 |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Small Size |
| Certification | CE |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product coding | JD0540K |
Instock
There are no reviews yet.