Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 69 × 64 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL, Stainless steel |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | swf-cc101 |
| Capacity (Cup) | 100 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 550*520*520cm |
| Power (W) | 2400 |
| Power rating | 220-240V~60Hz/2400w |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Operating Language | English |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.