Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 55 cm |
| Brand Name | XMSJ, Didiesse |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Italy |
| Model Number | 8055519903542 |
| Capacity (Cup) | 1 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 6.732283 x 11.1811 x 11.61417 |
| Housing Material | Metals and thermoplastic materials |
| Power (W) | 450W |
| Voltage (V) | 220V |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Warranty | 2 years |
| Type | Semi-automatic Coffee Machine |
| Function | Coffee Maker |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Voltage | 110V version available at an increased price per piece |
Instock
There are no reviews yet.