Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg, 3-7kg |
| Depth | <30 cm, 30 cm |
| High | 25-35 cm, 25-35 cm |
| Grinding degree | 1 to 5, 1 to 5 |
| Millstone material | stainless steel steel, stainless steel steel |
| Water tank volume | 1-1.9 liters, 1-19 liters |
| Control type | Touch, Touch |
| Type of coffee used | Ground, Ground |
| Type | Built-in coffee machines, Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso, EspressoAmerican |
| Pump Pressure (Bars) | -, – |
| Model Number | N4KFJ-EQ20-BL, N4KFJ-EQ20-BL |
| Voltage (V) | 220-240V, 220-240V |
| Power (W) | 1050W, 1050W |
| Housing Material | Plastic, Plastic |
| Feature | Self Cleaning, With DisplayIntegrated GrinderCoffee strength adjustment |
| Certification | CE, CE |
| Brand Name | HAOYUNMA, DMWD |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.