Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | PCM04A |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 69*69*203mm |
| Housing Material | ABS resin + aluminum alloy |
| Power (W) | 90 |
| Voltage (V) | 12 |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Portable Coffee Maker |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Car, Outdoor, garage, RV, Household |
| Power Source | Battery |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Color | Black |
| Material | ABS resin + aluminum alloy coffee machine portable |
| Style | coffee maker portable |
| MOQ | 1 Pc |
| Packing | Color Box |
| Logo | customize Logo Acceptable |
| Pump | Italian for espresso machine |
| Keyword | hibrew portable coffee machine electric |
Instock
There are no reviews yet.