Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | Acrylonitrile |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | <30 cm |
| High | 25-35 cm |
| Grinding degree | 1 to 5 |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Water tank volume | Up to 1 liters |
| Control type | mechanical |
| Type of coffee used | Ground |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Pump Pressure (Bars) | 5BAR |
| Model Number | TWD1 |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 800W |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Anti-drip System, Integrated Grinder, Automatic milk frother |
| Certification | CE |
| Brand Name | LRUIYUEE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.