Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 31 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | RM-A21S |
| Capacity (Cup) | 10-15 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 190*317*395mm |
| Power (W) | 1250 |
| Voltage (V) | 220 |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Automatic Coffee Machine |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Product name | Coffee Machine |
| Color | Customized Color |
| Logo | Customized Logo |
| coffee type | Espresso.Cappuccino |
| Water Tank Capacity | 1.1L |
| Pump | 19 Bar Italian ARS Pump Pressure |
| Master carton | 190*317*395mm |
| Bean hopper capacity | 100G |
| Milk Tank Capacity | 100ml |
Instock
There are no reviews yet.