Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| High | >35 cm |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Power (W) | 1350 |
| Brand Name | Vieruodis, DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin), US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.