Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 21 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Control type | electronic |
| Coffee Type | Espresso |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Small Size, Integrated Grinder |
| Certification | CE |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Peculiarity | Portable Mini Hand Pressure Coffee Machine, Porfessional, Light Coffee Espresso Machine, For Office/home, Travel Outdoor |
Instock
There are no reviews yet.