Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.621 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 36 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Control type | mechanical |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Pump Pressure (Bars) | 19 |
| Model Number | ST-695F |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1450 |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Thermal, Small Size, Simultaneous preparation of 2 cups, Coffee strength adjustment |
| Certification | CE |
| Brand Name | Cafelffe |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.