Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 27 cm |
| Model Number | KFJ-006 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 200W |
| Certification | CE |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 200W |
| Size | 116*116*250MM |
| Weight | 1.8KG |
Instock
There are no reviews yet.