Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Coffeemaker capacity | More than 16 cups |
| Voltage | 220V |
| Function | Italian automatic |
| Color | Black |
| Pump pressure | 15-20Bar |
Instock
There are no reviews yet.