Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Henan, China |
| capacity (cup) | 1.5L |
| dimensions (l x w x h (inches) | 35X38X30 cm |
| housing material | stainless steel |
| power (w) | 1050 |
| voltage (v) | 110-240 |
| after-sales service provided | Return and Replacement |
| warranty | 1 Year |
| type | Semi-automatic Coffee Machine |
| other function | Hot Water System, Adjustable Grinder Settings |
| operating language | German, English, French, Dutch, Spanish |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| private mold | NO |
| Product name | Portable Espresso Machine |
| Function | Hot Water System |
| Application | Home Kitchen Hotel Room |
| Keyword | Italy Coffee Machine |
Instock
There are no reviews yet.