Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coffee Type | Espresso |
| Pump Pressure (Bars) | Coffee Machine |
| Model Number | BG315T |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | With Display |
| Certification | CE |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Water tank capacity | 1.2L |
| Filter holder | Detachable |
Instock
There are no reviews yet.