Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 18 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | W2313578 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Model Number | NO.HJ808 |
| Design | Speedboat |
| Remote Distance | 80-100m |
| Dimensions | 14.1*3.9*3.4inch |
| Max Speed | 25KM/h |
| Charging Time | 3h |
| Frequency | 2.4G |
| Charging Voltage | 7.4V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.