Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | Acrylonitrile |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | 30-45 cm |
| High | 25-35 cm |
| Grinding degree | 12 or more |
| Millstone material | Metal |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Control type | mechanical |
| Type of coffee used | Ground |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso |
| Pump Pressure (Bars) | 20BAR |
| Model Number | YID |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1350 |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Anti-drip System, Simultaneous preparation of 2 cups |
| Certification | CE |
| Brand Name | LRUIYUEE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.