Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank volume | 2 liters or more |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Pump Pressure (Bars) | 9Bar |
| Model Number | EM-18 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1050W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Thermal |
| Certification | CE |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Model | Italian semi-automatic elegant three generations EM-18 |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 950W |
| Net weight | 11kg |
| Boiler | 420ml |
| Size | 260x280x390mm |
| Water tank | 3.5L |
| Material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.