Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Water tank volume | Up to 1 liters |
| Control type | electronic |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 100-199W |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Thermal, Small Size, Integrated Grinder |
| Certification | CE |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Peculiarity | Portable Electric, Espresso Coffee Maker Machines, Rechargeable Automatic, 6oz Single Serve with Cup, Coffee Powder and Capsule |
Instock
There are no reviews yet.