Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Depth | 30-45 cm |
| High | <25 cm |
| Grinding degree | 6 to 11 |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Water tank volume | Up to 1 liters |
| Control type | mechanical |
| Type of coffee used | Grain |
| Type | Built-in coffee machines |
| Model Number | 106866 |
| Voltage (V) | 110V |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | none |
| Brand Name | PURRINI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.