Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pump Pressure (Bars) | – |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 600W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Model number | 474375 |
Instock
There are no reviews yet.