Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | <30 cm |
| High | 25-35 cm |
| Coffee Type | Espresso |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1050 |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Timer, Coffee strength adjustment |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Aroma Control | Choose between two aroma settings |
| Auto Start | Set a specific time for the coffee maker to start brewing |
| 1-4 Cup Brewing | Perfect for when you only need a smaller quantity of coffee |
| 10-Cup Glass Carafe | Comes with a lid that opens further back for easy pouring and serving |
| Keep Warm Plate | Automatically keeps your coffee warm for 60 minutes |
| Silent Mode | Option to turn off audible sounds for a quieter brewing experience |
| LED Control Panel | Easily navigate settings with the intuitive LED control panel |
Instock
There are no reviews yet.