Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 20 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | >45 cm |
| High | >35 cm |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Water tank volume | 1-1.9 liters |
| Control type | electronic |
| Type of coffee used | Ground |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1350 W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Self Cleaning, Thermal, Small Size, WiFi, Anti-drip System, Timer, With Display, Integrated Grinder, Cappuccinatore, Automatic milk frother, Simultaneous preparation of 2 cups, Coffee strength adjustment |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.