Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 41 × 36 cm |
| Capacity | 2.5Lx2 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900 |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Electric Heat pan pot power (value) | 900 |
| Pot capacity (value) | 2.5L |
| Additional features | Insulation |
Instock
There are no reviews yet.