Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <600W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | MIFANMEI |
| Model | YJ540PMZG |
| material | 400 series stainless steel |
| place of origin | Chinese mainland |
| gross weight | 7KG |
| depth | 13CM |
| Layer | 4 floors or more |
| Pot bottom type | Three-layer composite bottom |
| packaging volume | 43*43*46 |
Instock
There are no reviews yet.