Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | >Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Chuanjian |
| place of origin | Chinese mainland |
| Layer | 3rd floor |
| diameter | 30Cm (inclusive) – 32cm (exclusive) |
| Maximum capacity | 10L and above |
Instock
There are no reviews yet.