Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 56 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <600W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.