Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 5-10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| 3C certification number | 2021010717439703 |
| Layer | 3rd floor |
| diameter | 30Cm (inclusive) – 32cm (exclusive) |
| Maximum capacity | Below 6L |
Instock
There are no reviews yet.