Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 40 cm |
| Capacity (Quart) | 16L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Instant Steam Function, Mechanical Timer Control, Safety Auto-Off Function, Barbecuing, Steaming |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Capacity | <19L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2100W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Layers | 3 layers |
| Diameter | 28cm (inclusive)-30cm (Exclusive) |
| Maximum capacity | 10L and above |
Instock
There are no reviews yet.