Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 30 cm |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Instant Steam Function, Mechanical Timer Control, Steaming |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Electric steamer total capacity | 10L and above |
| Voltage | 220V |
| Control mode | Touch type |
| Layers | 3 layers |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Product category | Electric steamer |
| Warranty Period | 12 months |
| Electric steamer type | Electric steam box |
Instock
There are no reviews yet.