Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 8-10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Electric steamer total capacity | 10L and above |
| Electric steamer power | 1000W (inclusive)-1200W (inclusive) |
| Voltage | 220V |
| Layers | 3 layers |
| Product category | Electric steamer |
Instock
There are no reviews yet.