Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 33 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KYD-YA6820 |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.