Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 13.7 |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | ROOOWOOO |
| Origin | US(Origin) |
| Package Dimensions | 14.02 x 13.54 x 7.32 inches |
| Item Weight | 5.08 pounds |
Instock
There are no reviews yet.