Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 30 cm |
| Style | Table |
| Controlling Mode | TWIST |
| Function | Mechanical Timer Control, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Capacity | 2/1.5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.