Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ZDQ-150 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Material | Plastic, Food grade PP |
| Certification | CE |
| Capacity | <6L, 4-6 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <600W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Name | Egg Cooker |
| Power | 150W |
| Voltage | 220V |
| Single layer capacity | 3 egg |
| Double layer capacity | 6 egg |
| Single layer size | 13.5*19.5*9cm |
| Double layersize: | 20*19.5*9cm |
Instock
There are no reviews yet.