Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.525 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 56 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6-8L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1800-2099W |
| No. of Tiers | Single Layer |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.