Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1-5L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.