Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DZL-201 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Mechanical Timer Control, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Certification | CE |
| Capacity | 1-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Single layer size | 21*18*16.5cm |
| Double layer size | 21*18*23cm |
| Inner tank material | Peter heating sheet + general sink |
| Rated power | 200W/300W |
Instock
There are no reviews yet.