Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ME02 |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming, Defrost Function |
| Certification | CB, CE |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Volume | 13L |
| Rated frequency | 50HZ |
| Rated voltage | 220V |
| Product color | White |
| Product net weight | 2.4Kg |
| Product size | 333*263*344mm |
| Product gross weight | 3.2Kg |
| Packaging size | 360*295*360mm |
Instock
There are no reviews yet.