Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.576 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric food Steamer |
| Certification | none |
| Capacity | 8-10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1200W |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.