Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 40 cm |
| Capacity (Quart) | 18L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming, Defrost Function, cook |
| Material | pp+pc |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800w |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Number of layers | 3 layers |
| Rated frequency | 50HZ |
| Rated power | 800W |
| Inner liner material | pp+pc |
| Heating speed | 6-10min |
| Product size | 260*265*400 |
Instock
There are no reviews yet.