Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Opening Method | Pull-down Type |
| Model Number | 4DZG-NJR-3C |
| Capacity (Quart) | 18L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Instant Steam Function, Removable Base, Safety Auto-Off Function, Steaming |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Capacity | <19L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Rated Power | 800W |
Instock
There are no reviews yet.